pondělí 21. května 2018

POSLEDNÍ ANKETA

Uznávám, že poslední anketa nebyla z nejchytřejších, ale docela mě zajímalo, co poslouchají lidi, kteří sem přijdou, za muziku. Vypadá to, že sdílní moc nejste, protože jeden člověk zaškrtl rock a dva něco jiného (nebo něco jinéhp, jak možnost vykouzlil šotek a poté, co přibyl první hlas, a teprve jsem si toho všiml, již anketu nešlo upravit). Takže vám třem, kteří jste hlasovali, díky za hlasy, možná byste mohli do komentářů napsat, co jiného posloucháte.
Chtěl jsem vytvořit další anketu, rozvažoval jsem, jestli je lepší udělat anketu v návaznosti na článek o herečkách z předminulého týdne, nebo udělat jinou, ale zjistil jsem, že možnost vytvoření hlasování z nastavení blogu neznámo kam zmizela.
No, pokud by někdo trval na tom, že chce mermomocí hlasovat, může do komentářů. Ankety, které jsem měl na mysli, byly tyto:

Která herečka italských žánrovek je vaše nejoblíbenější? (1. kolo)
1. Florinda Bolkan
2. Barbara Bouchet
3. Edwige Fenech
4. Laura Gemser
5. Rosalba Neri
6. Anita Strindberg

Druhá anketa, kterou jsem rozmýšlel, byla tato:
Nejlepší a jediný Django byl Franco Nero, na tom se všichni shodneme. Kdo z dalších herců, kteří tuto roli v jakékoli podobě hráli, byl podle vás nejlepší?
1. Jamie Foxx
2. Gianni Garko
3. Terence Hill
4. Hunt Powers
5. Ivan Rassimov
6. Anthony Steffen

Pokud tedy někdo chce zahlasovat tímto způsobem, stačí do komentářů napsat číslo ankety a číslo odpovědi (např. 1/4, 2/3 apod.)

Žádné komentáře:

Okomentovat